Stručna poseta studenata kompaniji MikroElektronika

Kompanija MikroElektronika organizovala je prijem i stručnu posetu za studente elektrotehnike i računarstva Tehničkog fakulteta Univerziteta Singidunum.

mikroe-1

Studenti su imali priliku da pogledaju moderna postrojenja za proizvodnju mikrokontrolera i elektronske opreme, kao i da se upoznaju sa odeljenjima za software i hardware.

mikroe-2

Gospodin Nebojša Matić, vlasnik i gospodin Đorđe Marinković, direktor kompanije MikroElektronika pozvali su studente da konkurišu za poziciju stručne prakse i izradu diplomskih radova u kompaniji MikroElektronika.

mikroe-3

Ovom posetom nastavljena je uspešna saradnja kompanije MikroElektronika i Univerziteta Singidunum.

mikroe-4

Studente su u posetu vodili nastavnici: Marina Marjanović Jakovljević, Vladimir Matić i Marko Tanasković.